У центрі Тернополя урочисто освятили різдвяну шопку

19 грудня 2019 року, в день пам’яті святителя Миколая Чудотворця, архієпископа Мір Лікійських, на Театральному майдані міста Тернополя відбулося освячення різдвяної шопки та урочисте відкриття головної ялинки міста. 

З благословення Високопреосвященнійшого Нестора, архієпископа Тернопільського і Кременецького, єпархію на заході представляли прот. Василь Куць та свящ. Петро Мельничук.

Разом зі священниками інших єпархій та конфесій клірики Тернопільської єпархії освятили шопку, яка нагадує про одне з найвеличніших християнських свят – народження Ісуса Христа.

У святковому зaході взяли учaсть голова облдержадмністрації Ігор Сопель, міський голова Тернополя Сергій Надал, сотні тернополян.

Під час урочистостей тернопільські пластуни передали громаді міста Вифлеємський вогонь миру, який є свідченням Божої благодаті для усього людства.

На Театральному майдані лунали колядки,віншування, а також для присутніх виступали місцеві мистецькі гурти та колективи.

Як повідомили у Тернопільській міській раді, цього року у Тернополі встановлена штучна ялинка заввишки 18,5 м, прикрашена 3D-ілюмінацією з різноманітними світловими функціями. Святковими вогнями у місті засвітилися також водограї та вулиці Гетьмана Сагайдачного, Чорновола і Валовій.

Фото пресслужб ОДА, ТМР та із сайту Тернополяни.