У Тернополі вшанували пам’ять жертв Голодомору

23 листопада 2019 року у Тернополі відбулися заходи зі вшанування пам’яті жертв Голодоморів.  На Театральному майдані обласного центру учасники мітингу-реквієму приєдналися до загальнонаціональної акції “Запали свічку” та схилили голови у Всеукраїнській хвилині мовчання.

Священнослужителі різних конфесій спільно помолилися за душі жертв голодомору та політичних репресій. Представники влади, військовослужбовці та жителі міста виклали зі свічок велетенський палаючий хрест на знак пам’яті про невинно загиблих жертв Голодомору.

З благословення архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора делегацію священнослужителів Тернопільської єпархії очолив секретар єпархіального управління протоієрей Олексій Головацький.

Біля пам’ятного знаку “Голод 33” біля Церкви Різдва Христового священнослужителі відслужили літію за всіма убієнними під час геноциду українського народу.

 

Щороку в четверту суботу листопада Україна та вся світова спільнота вшановує пам’ять жертв геноциду Українського народу – Голодомору 1932-1933 років в Україні, вчиненого тоталітарним репресивним сталінським режимом, а також голодоморів 1921-1922 та 1946-1947 років в Україні.

Фото з вільних джерел.