У Тернополі відслужили молебень з нагоди Дня сім’ї

Автор:

У неділю, 15 травня, у Тернополі відзначили Міжнародний день сім’ї. Урочини відбулися на вулиці Івана Франка в центрі міста.

Учасники свята разом помолилися за Україну, за Перемогу над російським окупантом, за всіх, хто боронить нашу державу від ворога. Лунала молитва за збереження українських сімей, за всіх, кого роз’єднала війна, за наших воїнів, яких віддано чекають їхні дружини, за діточок.

З благословення архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора молебень очолив секретар єпархії протоієрей Олексій Головацький, якому співслужили завідувач єпархіальної канцелярії протоієрей Володимир Зубілевич, економ єпархії протоієрей Руслан Притула, секретар каанцелярії протоієрей Сергій Росіцький, настоятель храму св. Пантелеймона Цілителя протоієрей Михайло Бугай, клірики кафедрального собору свв. рівноапп. Костянтина та Єлени протоієрей Володимир Савчин та ієрей ВОлодимир Малярчук і клірик храму святих Бориса і Гліба протоієрей Сергій Калинович.

Разом із священниками та мирянами молилися голова обласної ради Михайло Головко та його дружина, голова благодійного фонду Мар’яна Головко.

До організації свята долучився відділ у справах сім’ї та молоді Тернопільської єпархії (голова – Оксана Зубілевич).

Фото із фейсбук-сторінки Михайла Головка.