У Тернополі відслужили молебень за українських добровольців та воїнів АТО

Автор:

17342598_1403510319710732_432024127760515082_nДень добровольця вперше відзначили в Україні 14 березня. Цього дня на Театральному майдані Тернополя відбулися урочистості з нагоди свята. Молебень за українських добровольців та воїнів АТО відслужили Високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький, та архієпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк) та духовенство єпархій.

Під час урочистостей у Тернополі нагородили добровольців краю. Указом Президента України за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня посмертно нагороджений Руслан Голембйовський. Сапер 128 окремої гірсько–піхотної бригади загинув у 2014 році у Луганській області. Орденом “За мужність” ІІІ ступеня посмертно нагороджений навідник зенітно–артилерійського взводу 57 окремої механізованої бригади Володимир Магльона, який  у листопаді 2015 року загинув у Донецькій області.

Крім цього, згідно з розпорядженням голови Тернопільської облдержадміністрації Степана Барни медалями «За службу Україні» нагороджено добровольців Олексія Андрійчука, Ярослава Антонюка, Олександра Башту, Миколу Гринчука, Марію Дідух, Наталю Колодій, Ярослава Лизуна, Юрія Онишка, Олександра Починка, Назара Харольського, Романа Чирнописького. Віктора Стефановича і Віктора Гурняка нагороджено посмертно –  відзнаки отримали рідні героїв.