У Тернополі відбувся фестиваль-конкурс духовної пісні

Автор:

21-22 квітня у Тернополі відбувся восьмий Міжнародний фестиваль-конкурс духовної пісні та камерної музики «Я там, де є благословення». Цього року в ньому взяли участь професійні виконавці та колективи різних християнських конфесій з України, Грузії та Польщі. Розпочався фестиваль спільною молитвою за мир в Україні та в усьому світі. Представники тернопільського духовенства різних конфесій благословили організаторів та учасників фестивалю.

З благословення архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора учасників фестивалю, який традиційно проводиться спільно з духовенством міста за підтримки міського голови Тернополя та Міністерства культури України, привітав священик Сергій Стельмах. Отець Сергій побажав конкурсантам успіхів, подякував організаторам за те, що дбають про духовний розвиток краю і запевнив, що Українська Православна Церква Київського Патріархату підтримувала й надалі підтримуватиме такі заходи.

Учасників міжнародного фестивалю привітали голова Тернопільської обласної держадміністрації  Степан Барна, голова обласної ради Віктор Овчарук і міський голова Тернополя Сергій Надал.

Очільник міста подякував усім, хто долучився до проведення цього дійства, зазначивши, що фестиваль-конкурс духовної пісні у Тернополі став доброю традицією. Міський голова наголосив на тому, що саме духовна пісня несе людям Слово Боже у його найкращому пісенному і музичному прояві, а Боже Слово дає українцям віру, яка допоможе зупинити ворога та розбудовувати незалежну християнську Україну.

Журі відзначило найкращих конкурсантів, серед яких фольклорний ансамбль «Елеса» центру культури (Грузія); жіночий вокальний ансамбль «Муза» Теребовлянського вищого училища культури; муніципальний Галицький камерний оркестр, диригент – Народний артист України Василь Феленчак; вихованки Тернопільської музичної школи №1 ім. Василя Барвінського Єлизавета Фаріон та Тамара Воробець. Гран-прі фестивалю виборов народний аматорський хоровий колектив «Acsios» Тлумацького народного дому Івано-Франківської області (художній керівник Наталія Михайленко).

Фото прес-служби ТМР.