На Різдво владика Нестор звершив Богослужіння у храмі Преображення Господнього

Автор:

dsc_04037 січня 2017 року, коли Свята Православна Церква відзначає одне з найбільших свят у році – Різдво Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор звершив святкову Божественну літургію святого Іоана Золотоустого у храмі Преображення Господнього в Тернополі.
      
За Богослужінням Його Високопреосвященству співслужили клірики храму: настоятель прот. Богдан Комарницький, прот. Василь Куць і свящ. Юрій Чайка.

Цього святкового дня до храму прийшли чимало благовірних прихожан, щоб у спільній молитві славити Різдво Спасителя світу.
       
Після читання Різдвяного Святого Євангелія архієпископ Нестор виголосив Різдвяне послання Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

Вископреосвященнійший владика також звернувся до присутніх у храмі.

“Підготувавшись протягом різдвяного посту, сьогодні ми зустріли світле й радісне свято земного народження Христа Спасителя. Як ми вже чули в посланні Святійшого Патріарха, земне народження Христа було потрібне не Богові, а нам, бо Господь вирішив нас викупити від гріха, прокляття, духовної смерті, а з часом, у майбутньому, і від смерті фізичної. І для цього Христос прийшов на землю, взявши на себе гріхи всього світу, всіх людей, щоб нас спасти”, – сказав архієпископ.

Владика Нестор зазначив, що Різдво має стати для кожного з нас днем щирої подяки Богові за його великі благодіяння, його любов, втілену у земному народженні Христа Спасителя і викупленні нас від гріха і смерті.

Архіпастир привітав усіх зі святом і побажав, щоб Господь наш Ісус Христос, прийшовши на землю, прийшов і до кожного з нас, щоб кожен з нас був готовий прийняти Христа своїми життям, вчинками, любов’ю і вірою. Щоб кожне зі свят, в яких ми прославляємо Христа Спасителя, було для нас стимулом стати ближчими до Бога, кращими, перебороти гріх, усякі зло і скверну.

“Нехай Всемилосердний Господь обдарує всіх нас своїми багатими щедротами. Нехай благословення новонародженого Христа Спасителя завжди перебуває зі всіма нами. Зі святом усіх! Христос рождається! Славімо Його!” – сказав владика Нестор.

Після вітального слова архієпископа отець Богдан від імені усіх присутніх привітав владику Нестора зі світлим святом Різдва Христового та на знак пошани і спільної молитви подарував просфору.

dsc_0393

dsc_0396

dsc_0406

dsc_0413

dsc_0419

dsc_0428

dsc_0435

Більше фото на сторінці єпархії у соцмережі Facebook.