У Світлий понеділок владика Нестор молився у Воскресенському храмі Тернополя

Автор:

У другий день Великодніх свят, 25 квітня 2022 року, у Світлий понеділок, престольне свято відзначила парафія Воскресіння Христового м. Тернополя. З нагоди свята традиційно святкове Богослужіння у Свято-Воскресенському храмі очолив Високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський і Кременецький.

За богослужінням разом із владикою Нестором молилися секретар єпархії протоієрей Олексій Головацький, завідувач єпархіальної канцелярії протоієрей Володимир Зубілевич, економ єпархії протоієрей Руслан Притула, Тернопільський благочинний протоієрей Борис Солтис, клірики храму: настоятель протоієрей Сергій Загайський,  ієрей Діонісій Герета, ієрей Сергій Лівіцький, – а також настоятель храму святого Пантелеймона Цілителя в Тернополі протоієрей Михайло Бугай.

Після читання Святого Євангелія настоятель храму прочитав Пасхальне послання архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора.

Під час богослужіння лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.

Окрім того, архієпископ Нестор возніс молитву про звільнення України від нашестя чужинців.

Опісля архієрей привітав усіх з Воскресінням Господнім і окропив парафіян святою водою.