У Монастирку попрощалися з ігуменом Феодосієм (Глинським)

20 березня 2021 року в Монастирку Борщівського району попрощалися з настоятелем парафії Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього, намісником чоловічого монастиря ігуменом Феодосієм (Глинським), який трагічно загинув 18 березня. Десятки священнослужителів, сотні мирян з різних куточків України прибули в Монастирок, щоб віддати шану новопреставленому ігумену Феодосію.

19 березня у храмі Воздвиження Чесного Хреста с. Монастирок, де впродовж понад 20 років служив спочилий у Господі священнослужитель, було звершено панахиду за спокій душі ігумена Феодосія. Богослужіння очолив секретар єпархії протоієрей Олексій Головацький. Слово прощання виголосив Борщівський благочинний протоієрей Іван Яворський.

20 березня у тому ж храмі було відслужено заупокійну Божественну літургію і чин похорону священнослужителя – приснопам’ятного ігумена Феодосія (Глинського). З благословення архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестор богослужіння очолив єпископ Дунаєвецький Марк. Його Преосвященству співслужили секретар Тернопільської єпархії протоієрей Олексій Головацький, завідувач єпархіальної канцелярії протоієрей Володимир Зубілевич, доцент кафедри філософії та культурології Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича протоієрей Миколай Лагодич, духовенство Тернопільської та інших єпархій.

Після розрішальної молитви з прощальним словом виступив владика Марк.

Біля могили слово прощання виголосив протоієрей Олексій Головацький.

Поховали ігумена Феодосія біля храму, де він служив упродовж більш ніж 20-ти років.

Нехай Господь його до праведних приєднає, а нас усіх помилує і спасе!
 
Фото Андрія Вербіцького і з фейсбук-сторінки протоієрея Петра Стеблини.