У мережі Інтернет з’явився сайт-клон Тернопільської єпархії Православної Церкви України

У мережі Інтернет з’явився сайт-клон Тернопільської єпархії Православної Церкви України. Матеріали, розміщені на цьому інтернет-ресурсі, який позиціонує себе як «офіційний веб-сайт», висвітлюють події, котрі жодним чином не стосуються діяльності зазначеної в назві сайту єпархії.

Натомість ресурс містить інформацію про керівництво і клір Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви, яка припинила існування після Об’єднавчого Собору у грудні 2018 року, а також висвітлює діяльність голови Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія Наталії Шевчук.

Водночас очевидно, що фейковий сайт, який знаходиться за адресою https://uapc.te.ua, також не є офіційним сайтом правонаступниці Тернопільської єпархії УАПЦ – Тернопільсько-Бучацької єпархії Православної Церкви України.

Управління Тернопільської єпархії Православної Церкви України офіційно заявляє, що єдиним інтернет-ресурсом єпархії є сайт https://cerkva.te.ua. Також діє сайт Кафедрального собору святих рівноапостольних Костянтина і Єлени – http://www.tersobor.org.ua/ 

Щомісяця друком виходить вісник Тернопільської єпархії ПЦУ “Лампада Православ’я”.

Крім того, у соціальній мережі Фейсбук є сторінка Тернопільської єпархії Православної Церкви України – https://www.facebook.com/TeUPCKP/

Звертаємося до осіб, що причетні до роботи фейкового сайту, з вимогою змінити назву ресурсу і припинити використовувати назву Тернопільської єпархії Православної Церкви України в корисливих цілях. У протилежному разі залишаємо за собою право звернутися в правоохоронні органи.