У Лішні помолилися за загиблих у боротьбі з російським агресором

7 серпня 2021 року в селі Лішня на Кременеччині з нагоди свята успіння святої праведної Анни, матері Пресвятої Богородиці відбулося богослужіння. Біля єдиної в Україні каплиці-пантеоні Героїв молитовно вшанували пам’ять тих, хто віддав життя за Українську державу в боротьбі з російським агресором.

З благословення архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора Літургію очолив Тернопільський обласний благочинний прот. Борис Солтис, якому співслужили настоятель храму Св. Прав. Анни прот. Андрій Любунь, Кременецький благочинний прот. Володимир Буграк, секретар єпархіальної ради Тернопільської єпархії прот. Олег Гах, капелани та чисельне духовенство з усієї України.

У село Лішня на Кременеччині з’їхалися з різних куточків України родини загиблих Героїв, щоб спільно помолитись за своїх рідних. Всеукраїнська проща для родин полеглих воїнів у російсько-українській війні відбулася вп’яте.

Після Літургії духовенство освятило меморіальні плиті і добудову каплиці-пантеону, в якій розміщені плити з іменами загиблих Героїв зі всієї України. Цьогоріч там встановили дві нові плити з іменами воїнів з Сумської та Київської областей, а також додали імена з Рівненської та Дніпропетровської.