У каплиці-пантеоні у Лішні вшанували українських воїнів-добровольців

У День українського добровольця, який ось уже четвертий рік відзначається 14 березня, у каплиці-пантеоні Героїв АТО в Лішні Кременецького району молитовно вшанували пам’ять спочилих воїнів землі української у війні з російськими окупантами та попросили у Господа здоров’я всім живим борцям за Україну.

Божественну літургію звершив настоятель парафії Святої праведної Анни с. Лішня протоієрей Андрій Любунь. У богослужінні, крім парафіян, взяли участь бійці 24-го окремого штурмового батальйону ЗСУ “Айдар”, ветерани російсько-української війни на Донбасі, волонтери.

Після богослужіння Андрій Біндас, котрий у складі 44-ї бригади воював на Донбасі проти російських окупантів і їх поплічників, організував толоку біля джерела Святої праведної Анни неподалік пантеону. Колишні й нинішні бійці впорядкували прилеглу територію.

Після цього добровольці, військові та волонтери разом із отцем Андрієм вирушили до Смиги на Рівненщині, де стали гостями IV Міжнародного дитячого футбольного фестивалю “Я – патріот” пам’яті воїна-“айдарівця” Сергія Кочетова.

Каплиця-пантеон у Лішні – єдина в Україні, де розміщені гранітні плити із прізвищами загиблих на Донбасі бійців з кожної області.

Щороку у серпні тут відбувається Всеукраїнська проща родин загиблих на Донбасі Героїв.