У храмі св. ап. Іоана Богослова в Зарубинцях освятили новий престол

13 жовтня 2019 року, в неділю 17-ту після П’ятидесятниці, напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці,у храмі святого апостола Іоана Богослова в Зарубинцях Збаразького благочиння освятили новий престол.

Чин оновлення храму звершили митрополит Львівський і Сокальський Димитрій та архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор.

Високопреосвященнійшим владикам співслужили настоятель храму Збаразький благочинний протоієрей Іоан Лесик священники Тернопільської і Львівської єпархій, зокрема ректор Львівської православної богословської академії протоієрей Ярослав Ощудляк.

Богослужіння супроводжував співом хор храму Преображення Господнього села Гніздичне.

Після богослужіння митрополит Димитрій подякував владиці Нестору і протоієреєві Іоану за запрошення відвідати храм і звершити чин його оновлення. Владика Димитрій відзначив велику працю парафіян, які доклали багато зусиль, щоб за два роки оновити давню святиню.

“Те, що на нашу долю випало не руйнувати, а будувати й оновлювати храми, – велике благо від Господа. І особливо багато новозбудованих і оновлених храмів у нашій Православній Церкві”, – сказав митрополит Димитрій.

Архієпископ Нестор зазначив, що оновлення храму – радість не лише для місцевої парафії, а й для всієї єпархії. Адже праця громади для відбудови й оновлення святині насамперед є свідченням любові парафіян до Бога. Владика Нестор подякував митрополиту Димитрію за спільну молитву.

Владики привітали настоятеля і парафіян зі святом. Найактивнішим із них були вручені церковні відзнаки.

Більше фото на сторінці єпархії у фейсбуці.