У день пам’яті вмч. Димитрія Солунського владика Нестор служив у Городиславичах

Автор:

У день молитовного вшанування святого великомученика Димитрія Солунського релігійна громада Львівської єпархії у селі Городиславичі Львівського району Львівської області відзначила храмове свято. На запрошення настоятеля храму митрофорного протоієрея Романа Грабара радість свята розділив архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор. Супроводжував архієрея у поїздці завідувач єпархіальної канцелярії протоієрей Володимир Зубілевич.

Літургію очолив митрополит Львівський Макарій. Йому співслужили архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон, запрошене духовенство.

Після завершення богослужіння митрополит Макарій подякував братам-архієреям за спільну молитву, привітав парафіян зі святом та з благословення Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Епіфанія вручив нагрудні відзнаки та благословенні грамоти настоятелю, активним парафіянам і жертводавцям храму.

Високопреосвященніший Тихон від імені єпископату Православної Церкви України привітав митрополита з 25-річчям архієрейської хіротонії, подарував просфору та вручив букет квітів.

У подячному слові настоятель долучився до привітань керуючому Львівською єпархією, подякував архієреям та священнослужителям за духовну підтримку, вірянам та меценатам за любов і щиру допомогу для парафіяльної святині.

Святкування завершились чином малого освячення води на церковному подвір’ї, хресним ходом навколо храму, співом многоліття та спільним фото на згадку.