У день пам’яті собору Всіх святих землі Волинської архієпископ Нестор молився у Луцьку

23 жовтня 2020 року, в день пам’яті собору Всіх святих землі Волинської, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор відвідав Волинську православну богословську академію, де були проведені урочисті заходи з нагоди актового дня. Його Високопреосвященство супроводжував завідувач єпархіальної канцелярії протоієрей Володимир Зубілевич.


Під час Божественної літургії в кафедральному храмі Святої Трійці міста Луцька архієпископ Нестор співслужив митрополиту Луцькому і Волинському Михаїлу. Його високопреосвященству співслужили також архієпископ Дніпровський і Криворізький Симеон, єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей (Шевчук), ректор Волинської православної богословської академії протоієрей Володимир Вакін, канцлер Волинської єпархії Миколай Цап, викладачі та студенти.

За богослужінням дияконський сан прийняв студент 6-го курсу ВПБА Михайло Скиба. По завершенні літургії на молебні студентську присягу на вірність Богу, Церкві й Україні зачитав Роман Дячук.

Після цього вихованці 1-го курсу отримали благословення від митрополита Михаїла на носіння підрясника і скуфії. Протоієрей Володимир Вакін вручив їм залікові книжки та побажав доброго навчання.