У День пам’яті і примирення архієрей помолився за упокій полеглих у війнах українців

8 травня 2021 року архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор взяв участь у поминальних заходах до Дня пам’яті і примирення. Владика Нестор у співслужінні духовенства звершив заупокійне богослужіння за воїнами, які віддали своє життя, захищаючи українську землю.

Поминальні заходи відбулися у Старому парку Тернополя біля скульптурної композиції «Материнський поклик». У вшануванні пам’яті жертв Другої світової війни взяли учать також ветерани, політики та представники громадських організацій.
 
Цього дня також відбувся молебень на Микулинецькому кладовищі, біля могил жертв сталінських репресій, загиблих воїнів в роки Другої світової війни та бійців АТО.
 

День пам’яті та примирення (пам’яті жертв Другої світової війни, та примирення між країнами-учасниками Другої світової війни) — пам’ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини (цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом).

У попередні роки в Тернополі пам’ятні панахиди за традицією відправили біля могили січових стрільців, жертв Другої світової війни та бійців, полеглих на Сході.

Фото пресслужби Тернопільської облдержадміністрації.