У Борщівці Лановецького благочиння встановили ікони архангелів на нову дзвіницю

В останній тиждень року, що минає, на парафії Різдва Пресвятої Богородиці в Борщівці Лановецького благочиння встановили ікони архангелів на дзвіницю, яку освятили 22 листопада.

Цього року у Борщівці відзначили 10-річчя з часу освячення храму. Громада доклала багато зусиль, аби повністю оновити місцеву святиню. Серед найактивніших парафіян настоятель храму прот. Сергій Сіверський називає церковного старосту Івана Друзя, колишнього сільського голову Якова Рейду. Відчутною і дуже потрібною була й допомога меценатів Юрія Кравчука і Осипа Гасюка.

Сусідні Синівці цього року теж багато зробили для оновлення сільського храму Успіння Пресвятої Богородиці. Хоч до 500-літнього ювілею села і 150-річчя з часу перевезення до Синовець церкви ще два роки, всі мешканці цього невеликого села роблять усе, аби гідно підготуватися до цих пам’ятних дат. Отець Сергій каже, що у Синівцях активістами можна сміливо називати всіх парафіян, бо ніхто не залишається осторонь потреб храму. Посильну допомогу церковній громаді також надає голова агрофірми “Горинь” Осип Гасюк.

Нині на обох парафіях готуються до Різдва, церковні хори проводять репетиції, аби до кожної сільської оселі прийти з колядою і побажаннями здоров’я, доброту і миру в Новому році.