У Борщеві відзначили 30-річчя освячення храму Різдва Івана Хрестителя

24 червня 2024 року, в День Святого Духа та свято Різдва Іоана Предтечі, митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор з архіпастирським візитом побував у Борщеві.

На запрошення Борщівського благочинного, настоятеля храму Різдва Івана Хрестителя протоієрея Івана Яворського Його Високопреосвященство очолив Божественну літургію з нагоди свята та 30-річчя освячення храму.

Крім настоятеля, архієреєві співслужили завідувач єпархіальної канцелярії протоієрей Володимир Зубілевич, секретар канцелярії протоієрей Сергій Росіцький, запрошене духовенство.

Під час відправи була піднесена молитва про визволення України від російських загарбників та молитва за здоров’я українських воїнів, які ціною власного життя захищають нашу незалежність.

Під час богослужіння митрополит Нестор нагородив намісника Свято-Вознесенського монастиря ігумена Миколая (Хмарного) правом носіння хреста з прикрасами.

Опісля відбувся хресний хід навколо храму з окропленням освяченою водою.

На завершення владика Нестор відзначив активних парафіян високими церковними нагородами та привітав настоятеля і громаду з престольним святом.

Більше фото – на сторінці єпархії у фейсбуці.