У Більче-Золотому відсвяткували 30-річчя відновлення храму архістратига Михаїла

Автор:

17 листопада 2021 року, в день вшанування пам’яті святителя Павла (Конюшкевича), митрополита Тобольського (1770), архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор відвідав Борщівське благочиння. На запрошення протоієрея Петра Міськіва архієрей звершив Божественну літургію в храмі Архистратига Михаїла с. Більче-Золоте.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний протоієрей Іван Яворський, секретар Хмельницької єпархії протоієрей Володимир Марущак, священники Борщівського благочиння, а також запрошене духовенство Тернопільської та інших єпархій ПЦУ.

На запричасному проповідував клірик Чернівецько-Хотинської єпархії, доцент кафедри філософії та культурології Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича протоієрей Миколай Лагодич.

По завершенні богослужіння владика Нестор звернувся до присутніх з повчальним словом, а також привітав настоятеля та парафіян із 30-річчям із відновленням храму архістратига Михаїла і закликав на всіх Господнє благословення.

З благословення митрополита Київського і всієї України Епіфанія владика Нестор нагородив колишнього настоятеля храму протоієрея Юрія Стеблину орденом Миколая Чудотворця.

Митрополичу благословенну грамоту з відзнакою з рук архієпископа Нестора отримала голова місцевої ОТГ Галина Огородник, митрополичими та архієрейськими благословенними грамотами також нагороджено жертводавців та найактивніших парафіян.

Настоятель парафії протоієрей Петро Міськів подякував архієреєві та священнослужителям за духовну підтримку і спільну молитву.

Більше фото з події – на сторінці єпархії у фейсбуці.