Тернопільський капелан разом з бійцями-артилеристами відвідав студентів і школярів на Донеччині

Військовий священик прот. Володимир Андрухів з благословення архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора несе пастирське служіння у зоні АТО. Завдяки йому українські бійці, зокрема військовослужбовці 44-ї Тернопільської артилерійської бригади, мають змогу брати участь у богослужіннях, сповідатися, причащатися. Крім духовної опіки наших захисників, отець Володимир разом з українськими військовими бере участь у відзначенні визначних дат, державних і церковних свят у навчальних закладах на сході України.

Так, наприкінці січня військовослужбовці окремої артилерійської бригади оперативного командування «Захід» провели зустріч зі студентами на Донеччині. Як повідомляє прес-служба 44-ї Тернопільської артилерійської бригади, година патріотичного виховання проходила в актовій залі державного вищого навчального закладу «Артемівський коледж транспортної інфраструктури».

«Нам чужої землі не потрібно, але своєї ми нікому не віддамо», – заявили представники артилеристів студентам. Вони наголосили на тому, що сто років тому еліта українського студентства поклала життя у бою під Крутами, а нині їхні наступники продовжують розпочату справу і захищають державні кордони на Сході України.

Раніше військовослужбовці окремої артилерійської бригади оперативного командування «Захід» на Сході України вшанували Героїв Крут. Разом з вчителями та учнями навчально-виховного закладу, що у Бахмутському районі, бійці і капелан Володимир Андрухів взяли участь у патріотичному заході, де згадали юних захисників України, котрі власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху.

«Події 29 січня 1918 року назавжди залишаться у пам’яті українського народу, адже загинув цвіт нації, більш ніж 300 юнаків віддали своє життя за свободу і незалежність нашої держави», – зазначив отець Володимир Андрухів, звертаючись до присутніх.

Також на запрошення педагогічного колективу військовослужбовці та їхній духовний отець відвідали школярів та дітей на Донеччині. Отець Володимир окропив свяченою водою приміщення та класи навчально–виховного комплексу, поблагословив колектив на добрі справи, мир і злагоду в родинах. Освітяни та діти з радістю зустрічали військових і їхнього священика у своєму навчальному закладі, дякували їм за теплий візит.