Свято родини у Тернопільській єпархії

19 вересня 2021 року у Тернопільській єпархії відбулося інтерактивне свято сім’ї та родини. Його організував та провів єпархіальний відділ у справах сім’ї та родини. Ініціатором та головним натхненником свята стала голова відділу Оксана Зубілевич.

Захід приурочили дню пам’яті батьків Пресвятої Богородиці – святих Йоакима та Анни, який Православна Церква вшановує 22 вересня. Про цю святу родину, а також пожертву маленької Марії розповів діткам протоієрей Михайло Бугай. «У благочестивих батьків ростуть благочестиві діти», – наголосив отець Михайло.

На початку заходу у виконанні діток прозвучала співана молитва «Отче наш» та пісня «Боже, дякую Тобі» під керівництвом регента Кафедрального собору свв. Костянтина та Єлени Галини Забчук.

Далі було багато розваг, ігри, танці та руханки, а ще – чаювання зі смачними солодощами.  Все це згуртувало не лише діток, а й батьків в одну велику християнську команду.

“А ще ми провели цікавий квест, який примусив його учасників добре поміркувати, аби знайти заховані предмети, розгадати різні ребуси, кросворди і в результаті скластии ключове слово «СІМ’Я». Головним суперпризом квесту були солодощі, подаровані нашим учасникам Благодійною організацією «Фонд Михайла та Мар’яни Головко»”, – розповіла голова єпархіального відділу у справах сім’ї та родини Оксана Зубілевич.