Свято-Покровський храм у Збаражі відзначив престольне свято

Автор:

DSC_034814 жовтня 2017 року, в день свята Покрови Божої Матері, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор відвідав із Свято-Покровську парафію м. Збараж.

Після урочистої зустрічі архієпископ Нестор звершив чин відновлення храму та відслужив святкову Божественну Літургію з нагоди престольного свята. Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму прот. Мирослав Ожибко та численне запрошене духовенство.

Цього святкового дня до храму прийшли чимало парафіян, багато з яких прийняли таїнство Сповіді та причастилися Тіла і Крові Господньої.
 

Після завершення Богослужіння владика Нестор привітав парафіян із престольним святом і відзначив велику роботу усіх, хто трудився над відновленням храму. Також Високопреосвященнійший владика вручив низку церковних нагород. З благословення Патріарха всієї Руси-України Філарета за заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви Світлану Володимирівну Мацик нагороджено орденом святої великомучениці Варвари, Юрія Андрійовича Бутрина і Романа Мирославовича Мацика – орденом святого Юрія Переможця, Ігоря Сергійовича Романишина і Миколу Костянтиновича Киричка – орденом святого Миколая Чудотворця, Віктора Дмитровича Панасюка – орденом святого Архістратига Михаїла.

Низку найактивніших парафіян відзначено Благословенними Патріаршими і єпархіальними грамотами.

Більше фото на сторінці єпархії у фейсбуці.