Святійший Патріарх Філарет відвідає Тернопільщину

Автор:

Офіційний візит Предстоятеля Київського Патріархату Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета на Тернопільщину заплановано на 12-13 жовтня 2018 року, повідомляють у Тернопільській єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Святійший Патріарх Філарет

Святійший Патріарх Філарет

За час перебування на Тернопіллі Святійший Владика освятить настінні розписи пантеону св. прав. Анни в селі Лішня, відвідає Кременецький собор Преображення Господнього, побуває на місці будівництва кафедрального собору свв. Костянтина та Єлени м. Тернополя, а також звершить освячення новозбудованого храму Київського Патріархату в селі Куликів поблизу Почаєва.

Програма першосвятительського візиту на Тернопілля:

12 жовтня, п’ятниця
12:15 Літія та освячення настінних розписів храму-пантеону св. прав. Анни на честь загиблих у війні на Сході з російським окупантом за незалежність України в селі Лішня.
15:00 Освячення ікони св. мч. Юрія Переможця – покровителя борців за незалежність України у Преображенському соборі м. Кременця.
16:30 Відвідини будівництва кафедрального собору свв. Костянтина та Єлени м. Тернополя, огляд будівництва, молебень за будівничих.

13 жовтня, субота
09:00 Зустріч у храмі Куликова, Літургія

Нагадаємо, востаннє Святійший Патріарх відвідував Тернопіль у жовтні 2016-го.

Прес-служба Тернопільської єпархії