Священики єпархії провели духовні бесіди для студентів

Автор:

11 березня 2019 року, у перший день Великого посту, священики Тернопільської єпархії на чолі з архієпископом Тернопільським і Кременецьким Нестором провели духовні бесіди для студентів Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу.

З ініціативи директора коледжу Василя Миколайовича Мулярчука така зустріч духовенства зі студентами і викладачами відбулася вже восьмий рік поспіль.

З благословення архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора розмови на духовні теми зі студентами провели секретар єпархії прот. Олексій Головацький, прот. Богдан Комарницький, прот. Євген Заплетнюк, прот. Василь Мокрицький, прот. Михаїл Бугай, свящ. Сергій Росіцький, свящ. Сергій Стельмах, свящ. Тарас Фака.

Священнослужителі розповідали молодим людям та їхнім викладачам про особливості Великого посту, правила його дотримання, радили, що робити, щоб піст став справжнім оновленням для душі і тіла. Студенти закладу слухали духовні повчання священнослужителів з увагою та зацікавленістю. У декотрих по завершенні лекції виникали запитання, на котрі священики давали змістовні та зрозумілі для молоді відповіді.