Священики Тернопільської єпархії відвідали бійців на Донбасі

Автор:

З благословення архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора Кременецький благочинний протоієрей Володимир Буграк і військовий капелан протоієрей Андрій Любунь упродовж п’яти днів перебували на Сході України. Разом з тернопільськими волонтерами священики відвідали військових і добровольців та доправили волонтерську допомогу для захисників Вітчизни у зоні проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі.

У Луганській і Донецькій областях капелани відвідали прикордонників, бійців 14-ї бригади, добровольців 5-го батальйону Української добровольчої армії та 24-го окремого штурмового батальйону “Айдар”. Побували у Золотому, Троїцькому, Авдіївці, на Світлодарській дузі. Священики звершували богослужіння для бійців, благословляли їх на перемогу у війні з російським агресором і його поплічниками, а також вручали добровольцям заслужені нагороди.

“На Донбас ми привезли те, чого захисники України зараз потребують найбільше: маскувальні сітки, будівельні цвяхи і скоби, мішки і плівку для укріплення бліндажів. Бійці були дуже вдячні за домашні смаколики, вареники, морожене м’ясо тощо, а чи не найбільше – за дитячі малюнки, аплікації, листи. Мужні чоловіки, мов діти, раділи привітам з дому,  зустрічі із земляками, спілкуванню. Ми ж були щасливі, бо бачили, що вони здорові й налаштовані на перемогу”, – розповів отець Андрій.

Допомога й підтримка захисникам України на Сході потрібна завжди, підкреслює військовий капелан. Вона не може обмежуватися одиночними акціями до свят. Вісточки з рідного краю і наші щирі молитви допомагають мужнім воїнам боронити Батьківщину.