Священники єпархії помолилися за упокій земляків, які загинули під час війни в Афганістані

15 лютого 2020 року, в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річницю виведення військ з Афганістану, біля пам’ятника загиблим воїнам-афганцям у Тернополі відбулося віче-реквієм. З благословення архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора у поминальному заході взяли участь представники єпархії.

Голова єпархіального відділу військового духовенства прот. В’ячеслав Кізілов, протоієрей Миколай Зінкевич з братією Свято-Троїцького собору, капелан 44-ї артбригади прот. Володимир Андрухів відслужили літію за загиблими.

Представники обласної та міської влади, громадськості, побратими і родичі полеглих учасників бойових дій на території інших держав, військовослужбовці 44-ї артилерійської бригади молитвою вшанували пам’ять загиблих і поклали квіти до підніжжя пам’ятника.

За даними Тернопільської ОДА, у бойових діях в Афганістані взяв участь 2701 уродженець Тернопільської області. За період афганської війни з 1979 по 1989 роки 46 наших земляків загинули й поховані на Тернопіллі. Ще 12 уродженців області, які полягли в Афганістані, поховані на території інших областей України. 2 пропали – безвісти.

Фото пресслужби 44-ї артбригади.