Священники єпархії освятили квартири для 14 сімей учасників АТО та переселенців

17 січня 2020 року у Тернополі 14 сімей отримали квартири, які були збудовані за підтримки державних житлових програм. Усі вони незабаром оселяться у багатоквартирному житловому будинку по вулицях Київська – Генерала Мирона Тарнавського, повідомляє пресслужба Тернопільської ОДА.

З благословення архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора вручення сертифікатів і ключів взяли участь священники єпархії прот. Володимир Зубілевич і прот. Сергій Росіцький. Також клірики єпархії окропили новозбудовані квартири освяченою водою.

У числі тих, кому керівництво області та Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву вручило такі сертифікати, є сім’ї учасників антитерористичної операції й операції Об’єднаних сил, сім’ї вимушених переселенців, молоді сім’ї.

«Квартири збудовані за різними державними та обласними програмами, але мета у цих програм одна – створити умови, за яких громадяни зможуть отримати якісне житло. Знаю, що для цих сімей сьогоднішня подія є особливо бажаною і довгоочікуваною. Тому щиро бажаю, щоб разом з ними у їхніх нових домівках оселилися сімейний затишок, родинне тепло, злагода та достаток», – сказав, звертаючись до новоселів, голова обласної державної адміністрації Ігор Сопель.

Фото пресслужби ТОДА.