Священники Теребовлянського благочиння помолилися за Україну й освятили фелони для капелана артбригади


28 липня 2020 року, в День хрещення України-Русі та вшанування пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира, священники восьми парафій Теребовлянського благочиння звершили богослужіння у капличці військового артилерійського містечка в Теребовлі.

По завершенні молебню за Україну священнослужителі освятили два фелони, які придбали за пожертви парафіян для військового капелана протоієрея Володимира Андрухіва. Нині він виконує душпастирську опіку воїнів 44-ї окремої артилерійської бригади на Сході нашої держави.

Майстриня з Чернівців Юлія Двірничук прикрасила фелони вишиваним орнаментом. На одному – державні символи та карта цілісної України, на іншому – шеврон 44-ї окремої артилерійської бригади, лик святителя Миколая Чудотворця та покровительки артилерії великомучениці Варвари.

За словами протоієрея Михаїла Кокори, в Україні фелонів із такою символікою ще не було.

“Вишитий фелон – це особливий одяг священника. Вважаємо, що цей дар буде хорошою згадкою у день ангела для Володимира Андрухіва як знак підтримки, шани та поваги до нього”, – сказав отець Михаїл.

Також він нагадав, що протоієрея Володимира Андрухіва нагороджено священницькою відзнакою – правом носіння хреста з прикрасами.

Разом зі священниками того дня молилися військовослужбовці та представники командування військової частини. Вони вручили подяки священникам і всім, хто долучився до благої справи, а також привітали всіх Володимирів з Днем ангела.