Священники благословили на щасливу дорогу дітей АТОвців, які вирушили на оздоровлення у Туреччину

На запрошення турецьких партнерів та за сприяння генерального консула в Стамбулі Олександра Гамана 25 дітей із сімей, батьки яких є учасниками Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил, поїхали на відпочинок у Туреччину. На щасливу дорогу їх благословили священнослужителі, а представники облдержадміністрації побажали отримати багато позитивних емоцій та гідно представити Україну, повідомляє пресслужба ОДА.


“Уперше за кілька років нашого досвіду діти наших захисників мають змогу відвідати Туреччину. Зокрема, ця поїздка стала реальною завдяки нашим партнерам в Туреччині. Сподіваюся така співпраця буде продовжуватися”, – зазначив заступник голови ТОДА Юрій Юрик.

За його словами, впродовж 2014-2018 років школярі пільгових категорій з нашої області відвідали Сербію, Хорватію, Польщу, Угорщину, Литву, Грузію. Завдяки таким поїздкам вони можуть відпочити, налагодити дружні зв’язки з однолітками, презентувати нашу країну за кордоном.

В ОДА зазначають, що під час подорожі діти матимуть нагоду відвідати музей легендарної Трої, яка описана в епічних поемах Гомера “Еліада” та “Одіссея”, побувають одразу в обох частинах материка – Європі (Фракія) та в Азійській частині материка (Анатолії), відпочиватимуть на морському узбережжі в провінції Чанаккале Турецької республіки.

 

Фото пресслужби ОДА.