Священник єпархії помолився за упокій душі померлого добровольця

28 січня 2020 року небайдужі тернополяни вшанували пам’ять активного учасника Євромайдану, добровольця полку “Азов” Олега Литвинця. З благословення архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора заупокійне богослужіння звершив протоієрей Сергій Стельмах.

“Раб Божий Олег пізнав найбільшу істину – любов до людей, Батьківщини, Господа. Його кончина є не тільки трагедією, а й символом героїзму і нагадуванням для нас, що треба жити високими цінностями, любити свою країну і свій народ”, – сказав отець Сергій.

На Збаразькому кільці десятки тернополян з квітами і лампадками, побратими – з прапорами зустріли тіло Олега Литвинця. Далі авто вирушило у Підволочиськ, де земляки попрощалися з добровольцем біля стели Ангелові, а далі – у його рідне село Скорики, що у Підволочиському районі, де і поховають бійця 29 січня.

Олег Литвинець потрапив у ДТП напередодні Нового року поблизу Києва, куди їздив на роботу. Майже місяць лікарі боролись за його життя, а побратими допомагали, чим могли. Батьки Олега померли ще раніше, у нього залишився тільки брат та двоє донечок-школярок.