Старший військовий капелан прот. В’ячеслав Кізілов благословив майбутніх захисників Вітчизни

22135578_1762830337343689_7493992355535677748_oТернопільська школа допризовної підготовки відзначила 25-річчя. Це чи не єдиний в Україні освітянський заклад, який зі шкільної парти виховує майбутніх захисників Вітчизни. З нагоди ювілею в навчальному закладі відбулися урочисті заходи, в яких взяли участь освітяни, вихованці школи, військовослужбовці окремої артилерійської бригади, духовенство.

Директор навчального закладу – підполковник Валерій Бондар під час шикування на плацу привітав присутніх та подякував усім хто залишається відданим військовій справі і тим хто сьогодні виховує патріотичну молодь. Під час виконання Державного гімну України відбулася традиційна церемонія підняття державного прапора України за участю кращих вихованців школи. Старший військовий капелан Тернопільської області прот. В’ячеслав Кізілов благословив молодь на успіхи у військовій справі.

Новий 2017-2018 навчальний рік у Тернопільській школі допризовної підготовки розпочали 11 вересня. З благословення архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора військові капелани – старший військовий капелан Тернопільської області прот. В’ячеслав Кізілов та ігумен Іоан Кусень провели спільну молитву, благословивши юних тернополян на благородну справу і окропили всіх учасників урочин та навчальні аудиторії освяченою водою.

За словами прот. В’ячеслава Кізілова, церква і армія – це інститути, які сьогодні мають найбільшу за рейтингом довіру в людей. Тому така співпраця сприятиме формуванню гармонійно розвинених і патріотично вихованих майбутніх захисників Вітчизни.

Уже п’ятий рік поспіль за школою допризовної підготовки закріплений священик, який виконує в освітянсько-патріотичному закладі функцію капелана. Відтак отець В’ячеслав щопонеділка відправляє службу Божу на щотижневому розводі на заняття, проводить спільну молитву, духовні бесіди з курсантами та багато інших заходів.