Спочив у Господі протоієрей Миколай Дем’янчук

З великим сумом сповіщаємо про те, що на 66-му році життя спочив у Господі клірик Тернопільської єпархії, настоятель храму святого апостола і євангеліста Іоана Богослова села Білокриниця Кременецького району митрофорний протоієрей Миколай Дем’янчук.

Митрофорний протоієрей Миколай Дем’янчук народився 13 травня 1955 року і с. Вілія Острозького району на Рівненщині. Духовну освіту здобув в Одеській духовній семінарії, яку закінчив 1979 року. 31 грудня 1980 року митрополитом Львівським і Тернопільським Миколаєм був рукопокладений у сан ієрея, у квітні 1992 року – нагороджений правом носіння митри.

Упродовж понад 30 років, з 13 липня 1990 року, служив на парафії святого апостола і євангеліста Іоана Богослова села Білокриниця Кременецького району.

Керуючий архієрей Тернопільської єпархії Православної Церкви України Високопреосвященнійший архієпископ Нестор, духовенство та миряни Тернопілля висловлюють найщиріші співчуття родині новопреставленого протоієрея Миколая.

Отець Миколай запам’ятається всім, як добрий, щирий та відданий Церкві служитель Вівтаря, який своєю ревною працею на винограднику Христовому подавав приклад простого та чесного життя пастиря та християнина.

Нехай Господь оселить його душу в місці, де всі святі та праведні спочивають. Ми всі будемо молитися за упокій його душі.

Поховають отця Миколая завтра, 9 березня, у Білокриниці. Поч. богослужіння о 9:00.