Родина священика Андрія Фешанця просить про допомогу

789Cвященик Андрій Фешанець знову потребує допомоги. Отець уже 12 років служить парафіянам села Підлісне і рідної Баранівки Бережанського району. У 2015 році у нього виявили рак кишечника. Пухлина кровоточила і її треба було терміново видалити. Українські лікарі сказали, що допомогти не зможуть.

«Ми були у розпачі, але тоді з допомогою благодійного фонду знайшли клініку в Ізраїлі, де мого брата згодилися прооперувати. Завдяки небайдужим людям зібрали 50 тисяч доларів і таки зробили операцію, також отець пройшов курси хіміотерапії. Ми раділи, що хвороба відступає. Але нещодавно, після чергової діагностики, аналізи показали, що стан його здоров’я погіршується і терміново треба пройти ще 4 курси хіміотерапії», – розповідає сестра хворого священика Галина Паньків.  

Перший курс хіміотерапії потрібно пройти уже на початку січня 2017 року, а далі ще три курси кожних наступних 2 тижні. Загалом хіміотерапія вартуватиме 160 тисяч гривень. Самотужки цю суму родина зібрати не може, тому звертається за допомогою до небайдужих.

Рідні просять переказувати кошти на картку ПриватБанку 4149497858383658 (дружина священика Оксана Фешанець).

Номер телефону матері Любові Фешанець (068) 246-87-54.