Ключар кафедрального собору привітав Спілку християнських письменників із ювілеєм

Автор:
Вітання від Святійшого Патріарха

Вітання від Святійшого Патріарха

Із благословення Високопреосвященнійшого Нестора, архієпископа Тернопільського, Кременецького та Бучацького, протоієрей Євген Заплетнюк, ключар кафедрального собору свв.Костянтина та Єлени м.Тернополя на запрошення організаторів був присутній на урочистостях із нагоди 10-річчя з дня утворення Спілки християнських письменників України та взяв участь у роботі ІІІ Звітно-виборною конференції, яку було приурочено до цієї дати.

Спільне фото на згадку

Спільне фото на згадку

На прохання Голови СХПУ Костянтина Шаповалова, протоієрей Євген відкрив захід молитвою й поблагословив учасників на плідну роботу. Також отець Євген звернувся зі словом привітання до учасників та гостей дійства. Особливо урочистим моментом виступу стало зачитання направленого вітаннь учасникам Конференції СХПУ від Предстоятеля Української Православної Церкви Київського Патріархату Святійшого Патріарха Філарета та голови Видавничого управління УПЦ Київського Патріархату, доктора наук із богослів’я, профессора, протоієрея Олександра Трофимлюка.

Змістовні та щирі виступи серед інших учасників мали відомі навіть за межами християнської літературної спільноти Максим Рильський-молодший, онук Максима Тадейовича Рильського, та правнучка Івана Франка поетеса та музикант Олеся Франко. Основними пунктами порядку денного робочої частини заходу став звіт діючого Голови Костянтина Шаповалова про діяльність СХПУ за останні 5 років, виступи делегатів осередків, привітання з річницею, подання заявок на новий термін головування та, власне, голосування за нового голову Спілки. Присутні одностайно проголосували за Костянтина Шаповалова, який вже 10 років очолює Спілку.

З нагоди 10-ї річниці новообраний Голова вручив відзнаки спілки делегатам, що прибули на конференцію. Зокрема, відзнаку «СХПУ 10 років» отримав протоієрей Євген Заплетнюк, член Спілки християнських письменників.

Завершились урочистості дружнім спілкуванням у колі однодумців та обміном думками в неформальній атмосфері.