Протоієрей Андрій Любунь отримав відзнаку всеукраїнської “Волонтерської премії”

Військовий капелан, настоятель парафій у с. Куликів та с. Лішня Кременецького району протоієрей Андрій Любунь отримав відзнаку “Волонтерської премії-2019” від “Євромайдан SOS”. Церемонія нагородження відбулася 30 листопада у Будинку звукозапису національного радіо в Києві.

У церемонії взяли участь 123 номінанти-волонтери з різних міст України. Серед номінацій – “Підтримка українських військових”, “Підтримка вразливих верств населення”, “Донорство” тощо.

Лауреатами премії стали переселенець з Луганська Віталій Андрієць, який заснував у Черкасах майстерню “Мудрий тесля”, де навчає ремеслу дітей, які ростуть без батька, і ветеранка та волонтерка правозахисного громадського проекту про українських жінок на війні “Невидимий батальйон” Катерина Приймак.

Нагадаємо, що протоієрей Андрій Любунь торік був удостоєний звання “Людина року”. Він є реалізатором задуму будівництва єдиної в Україні каплиці-пантеону Героїв АТО поблизу джерела cвятої Праведної Анни. Щороку в Лішні відбувається Всеукраїнська проща для родин загиблих за незалежність України. Сотні родин майже зі всіх областей України, долі яких обпекла війна на сході держави, єднаються у молитві за душі невинно убієнних.

Також отець Андрій від початку війни десятки разів побував на Донбасі з волонтерською допомогою як для українських захисників, так і для мирних мешканців населених пунктів, які розташовані у так званій сірій зоні.