Богослужіння у Новосілці Заліщицького району з нагоди престольного свята

Автор:

DSC_058619 вересня 2017 року, у день спомину чуда архістратига Божого Михаїла в Хонах, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор відвідав Заліщицьке благочиння. Його Високопреосвященство очолив Божественну літургію у храмі с. Новосілка з нагоди престольного свята.

Високопреосвященнійшому Нестору співслужили настоятель храму прот. Вадим Криворучко, Заліщицький благочинний прот. Михаїл Бубнів, намісник Миколаївського монастиря у с.Зозулинці архимандрит Всеволод, запрошене духовенство.

Першими на церковному подвір’ї свого архіпастиря зустріли діти, котрі привітали Високопреосвященнійшого владику віршами та піднесли запашний коровай.   
    
У день престольного свята, незважаючи на будній день, до храму прийшли чимало парафіян, багато з яких прийняли таїнство Сповіді та причастилися Святих тайн Тіла і Крові Господньої.
 
Наприкінці богослужіння Його Високопреосвященство звернувся до вірних із повчальним словом, закликавши їх мати тверду віру, надію на Бога і любов до Нього.
 
“Часто ми нарікаємо на важкі життєві обставини, хвороби, інші труднощі. Але не Бог винний у тому, а наша слабка віра. Ми часто молимось до Бога і просимо Його про допомогу, але чи завжди щиро покладаємо надію на Бога в наших  життєвих обставинах – чи надіємось на себе, свої сили, знання і можливості, на інших людей? А без твердої віри, підтвердженої нашою любов’ю до Господа, молитва не буде почута Богом”, – зазначив владика Нестор.
 
Архіпастир побажав усім християнам зростити в собі таку ж віру, таку ж любов до Бога, яку мав святий Архип, так само щиро поспішати до Його святого храму, щоб зростати тут духовно і головне – ставати дитиною Божою через причастя Тіла і Крові Христових.

“Хай кожен з нас щомиті свого життя пам’ятає про Бога – і Господь ніколи нас не забуде”, – сказав архієпископ Нестор і закликав на присутніх Боже благословення.

Владика привітав парафіян храму із престольним святом і нагородив Благословенними грамотами сестринство храму і матінку настоятеля храму Марію Криворучко.

Наприкінці архієпископ Нестор освятив приміщення недільної школи при парафії Святого Архістратига Михаїла.

Більше фото на сторінці єпархії у фейсбуці.