Престольне свято кафедрального собору

Автор:

DSC_00373 червня, в день пам’яті святих рівноапостольних імператора Костянтина та імператиці Єлени, Високопреосвященний Нестор, архієпископ Тернопільський і Кременецький, очолив відправу Божественної літургії з нагоди храмового свята кафедрального собору.

Разом із Його Високопреосвященством молилися секретарі єпархіального управління прот. Олексій Головацький, прот. Мирон Гах, а також клірики собору: ключар прот. Євген Заплетнюк, прот. Павло Альбін, свящ. Олег Гах, завідувач єпархіальної канцелярії свящ. Володимир Зубілевич, свящ. Петро Мельничук, благочинні Тернопільської єпархії, настоятелі храмів м. Тернополя, гості свята.

Після відпусту архієпископ Нестор звернувся до присутніх зі словом повчання, в якому на прикладі життя святих рівноапосольних Костянтина та Єлени показав важливість дотримання істинного християнства, яке повинно реалізовуватися не лише на словах, а й на конкретних вчинках.

Після проповіді владики секретар єпархіального управління прот. Олексій Головацький і ключар храму прот. Євген Заплетнюк від імені духовенства собору, кліру та мирян, привітали настоятеля собору з храмовим празником і, дякуючи Високопреосвященному Владиці за ревну працю на користь собору та добра Церкви, вручив владиці Нестору святу просфору.

Більше фото на сторінці єпархії у фейсбуці.