Прес-конференція Святійшого Патріарха Філарета в Тернополі (Відео)

Автор:

Нещодавно з Першосвятительським візитом на Тернопільщині перебував Святійший Патріарх Київський і всієї Руси- України Філарет. Разом із Предстоятелем, на запрошення керуючого єпархією архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора, також прибули Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній, митрополит Луцький і Волинський Михаїл, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, єпископ Тернопільський і Теребовлянський Павло та численне духовенство.

Нагадаємо, під час візиту на Тернопілля Святійший Владика освятив настінні розписи пантеону св.прав.Анни в селі Лішня, відвідав Кременецький собор Преображення Господнього, побував на місці будівництва кафедрального собору Свв.Костянтина та Єлени м.Тернополя, а також, звершив освячення новозбудованого храму Київського Патрірхату в селі Куликів, поблизу Почаєва.

Окремим пунктом програми першого дня перебування Святійшого Патріарха Філарета в Тернополі, окрім кількох брифінгів та коментарів пресі, було заплановано прес-конференцію для тернопільських журналістів і медійників. Її транслювали у прямому ефірі місцевих телеканалів, а сьогодні у прес-служба Тернопільської єпархії має можливість показати її у записі тим, хто не мав можливості переглянути її наживо. Не дивлячись на те, що деякі питання, поставлені журналістами, дещо втратили свою актуальність, в цілому це надзвичайно змістовна та важлива розмова, яку добре буде переглянути всім, хто цікавиться питанням майбутнього Церкви в Україні.