Предстоятель звершив заупокійну літію за героями Небесної сотні

Блаженнійший Митрополит Епіфаній відвідав Тернопільський кооперативний фаховий коледж та звершив заупокійну літію біля пам’ятної дошки Назара Войтовича – героя Небесної Сотні, який навчався у цьому закладі освіти.

Предстоятель Православної Церкви України спільно з архієпископом Тернопільським і Кременецьким Нестором, архієпископом Тернопільським і Бучацьким Тихоном, духовенством єпархії, керівництвом та студентами навчального закладу помолилися за упокій Назара Войтовича та всіх героїв Небесної сотні.

«Щойно ми звершили заупокійну молитву, згадуючи наших новітніх героїв. Герої Небесної сотні віддали своє життя без зброї в руках та змінили вектор розвитку нашої Української держави. Тому ми по-особливому їх шануємо, називаємо нашими новітніми героями, які проявили любов до ближніх. Вони не мали страху, але віддали найдорогоцінніше – своє життя, заради того, щоби ми далі рухались вперед, заради того, щоби ми мали з вами мирне небо», – зокрема сказав Митрополит Епіфаній.

Також, звертаючись до студентів, Митрополит Епіфаній наголосив, що зразок Назарія має надихати їх навчатися і знання в майбутньому віддавати заради того, щоб українське суспільство єдналося на благо розбудови нашої Української держави.

Після завершення молитви Предстоятель відзначив директора коледжу Василя Малярчука медаллю святого архістратига Божого Михаїла.