Предстоятель провідав українських воїнів-захисників, котрі проходять реабілітацію в Тернополі

Автор:

Перебуваючи з Першосвятительським візитом на Тернопільщині Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 11 вересня 2022 року відвідав захисників Батьківщини, які проходять реабілітацію в одній із лікарень міста Тернополя.

Його Блаженство супроводжував архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, інформує пресслужба Київської митрополії ПЦУ.

Блаженнійший Митрополит Епіфаній благословив кожного українського захисника, поспілкувався та підтримав їхній дух. Висловлюючи вдячність за захист Батьківщини, Предстоятель наголосив: “Ми пишаємося вами, що маємо таких новітніх героїв як ви. Завдяки вам ми маємо Україну”.

Предстоятель подарував військовослужбовцям Біблії, молитовники та передав гостинці.

“Спілкуючись із захисниками, почув від них різні спогади та історії, зокрема про те, що Біблія на фронті рятує не лише духовно, а й буквально: був випадок, коли куля потрапила в Біблію і врятувала захисника від складного поранення”, – поділився враженнями після відвідин українських бійців Предстоятель.
 
“Нехай Господнє благословіння перебуває над кожним українським воїном, де б він зараз не перебував – на полі бою, в полоні, в окопі, в госпіталі чи де-інде. А також з кожним із захисників нехай буде наша сердечна молитва і подяка. Ми пишаємося вами, що маємо таких новітніх героїв як ви. Завдяки вам ми маємо Україну”, – додав митрополит Епіфаній.