Предстоятель очолив молебень за успішне завершення будівництва кафедрального собору на честь святих Костянтина та Єлени

Автор:

Блаженнійший Митрополит Епіфаній 11 вересня 2022 року очолив молебень за успішне завершення будівництва кафедрального собору на честь святих рівноапостольних Костянтина та Єлени міста Тернополя.

Разом з Його Блаженством молилися митрополит Львівський Макарій, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Тернопільський і Теребовлянський Павло, єпископ Одеський і Балтський Афанасій, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій та духовенство єпархії, повідомляє пресслужба Київської митрополії ПЦУ.

«Сьогодні ми підносимо молитви біля храму, який будується, з проханням до Бога, щоби Господь допомагав і сприяв до швидкого завершення цього будівництва. Ми віримо, що Господь благодіє в нашому житті й бачимо на побудові цього храму. Бо без милості Божої і Його допомоги ми, грішні, власними силами не могли б звершувати таку величну справу як побудову храму, дому Божого», – наголосив Митрополит Епіфаній.

Також Предстоятель вручив іменний хрест Предстоятеля протоієрею Роману Луговому та протоієрею Руслану Притулі й благословив громаду на успішне завершення будівництва собору.

Наприкінці Богослужіння архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор висловив вдячність Блаженнійшому Митрополиту Епіфанію за Першосвятительські молитви та духовну опіку.