Представники єпархії взяли участь у першому Молодіжному молитовному сніданку в Терноплоі

24 грудня 2020 року з ініціативи міського голови Сергія Надала у Тернополі відбувся перший Молодіжний молитовний сніданок. Захід об’єднав священнослужителів різних конфесій, представників релігійних організацій, керівництво області, місцевих депутатів, громадських та культурних діячів, освітян і науковців, лідерів молодіжного середовища та представників соціально-відповідального бізнесу, повідомляє пресслужба Тернопільської міської ради.

З благословення архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора участь у Молодіжному молитовному сніданку, головною метою якого є сприяння духовному єднанню, пропагуванню і утвердженню національних моральних цінностей, взяли секретар єпархіальної ради протоієрей Олег Гах і настоятель Святопантелеймонівського храму м. Тернополя протоієрей Михайло Бугай.

Довідка. Молитовні сніданки за участю представників релігійних організацій, державних діячів, політиків, урядовців, бізнесменів є традиційними у багатьох демократичних країнах світу. Понад 60 років такі заходи проходять у Конгресі США, Європарламенті, у Німеччині, Норвегії та інших країнах.