Православний церковний календар-2021

Побачив світ православний церковний календар на 2021 рік. Його підготували Тернопільська єпархія Православної Церкви України та видавництво “Історичні місця рідного краю”. Цього разу календар, який виходить у серії “Свята земля українська”, присвячено українському праведникові XX століття преподобному Амфілохію Почаївському. 1 січня 2021 року минає 50 років з дня упокоєння преподобного.

Православний церковний календар вийшов у двох форматах: настінний (формату А2) і перекидний (формат А5). Окрім власне календаря, де вказано дні свят та постів, видання містить найважливіші дати з біографії преподобного Амфілохія і розповідь про нього за матеріалами книжки Наталії Кіналь «Амфілохій – святий землі Української».

У перекидному календарі – фото храмів і розповіді про парафії, які перейшли в лоно Православної Церкви України та увійшли до складу Тернопільської єпархії.

Придбати календарі можна у церковній лавці в єпархіальному управлінні, яке розташоване у Тернополі на вул. Князя Острозького, 19, а також на парафіях Тернопільської єпархії.

Також у церковній лавці управління можна придбати “Православний церковний календар-2021”, який є офіційним виданням Київської Митрополії Православної Церкви України.

Видання містить інформацію про церковні свята та пости, місяцеслов – загальні та щоденні богослужбові відомості на 2021 рік, абетковий покажчик чоловічих та жіночих імен святих, Пасхалію, Журнали засідань Священного Синоду Православної Церкви України, довідник про Київську Митрополію, Синодальні установи, єпархії та заклади вищої духовної освіти.

До 950-ліття з часу заснування Свято-Михайлівського Видубицького монастиря, у календарі додано Сторінку історії, де матимете змогу ознайомитися з майже тисячолітньою історією обителі.

Окрім цього, в календарі вміщено кольорові фотографії єпископату Церкви, а також фотолітопис життя Православної Церкви України за останній рік.