Парафіяни Преображенського собору передали кисневий концентратор для Кременецької лікарні

Священники та парафіяни Преображенського (Ліцейного) собору передали кисневий концентратор у інфекційне відділення Кременецької районної лікарні, де лікується більшість із госпіталізованих хворих, у яких підтверджено СОVID-19.

Як розповів настоятель Преображенського собору Кременецький благочинний протоієрей Володимир Буграк, це відділення не має централізованого постачання кисню. Користуються схожими концентраторами і могли підключити до концентраторів чотирьох пацієнтів.
 
Потужність подарованого парафіянами концентратора дозволяє виділити з повітря і подати 10 літрів кисню за хвилину. Такий об’єм достатній, щоб підключити до апарату одразу двох хворих.
 
“Звичайно, хочеться, щоб всі були здорові! Щоб цей апарат нікому не був потрібен! Але, як сказала чудова лікарка Оксана Дмитрівна Корнійчук, він врятує не одне життя”, – зазначив отець Володимир.
 
 
Настоятель Преображенського собору висловив подяку лікарям, медсестрам і всім працівникам медичної галузі за професіоналізм та самовіддану працю, які  рятують життя людей. Також отець Володимир подякував парафіянам собору, завдяки чиїм пожертвам звершили добру справу.