Парафія УПЦ МП у Хотовиці перейшла до Православної Церкви України

Автор:

Ще одна громада УПЦ Московського Патріархату на Тернопільщині перейшла до Помісної Православної Церкви. У селі Хотовиці Кременецького району члени релігійної громади святих безсрібників Косми і Даміана не захотіли більше належати до Церкви, керованої з країни-агресора.

Учора, 28 лютого 2022 року, представники громади подали прохання про прийняття парафії до Тернопільської єпархії Православної Церкви України.

Високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський і Кременецький, задовольнив клопотання і видав відповідний указ.

Владика Нестор привітав віруючих, які стали частиною Помісної Православної Церкви і подякував громаді за рішення перейти у лоно Української Церкви. Архіпастир наголосив, що це – прояв справжнього патріотизму.

Архієпископ Нестор вручив представникам парафії святих безсрібників Косми і Даміана с. Хотовиця указ про прийняття до складу єпархії і закликав на них Господнє благословення.

Настоятелем громади архієрей призначив ієрея Володимира Очеретнюка.

Вітаємо прагнення громади єднатися навколо рідної Помісної Православної Церкви, щоб єдиними устами і єдиним серцем славити Великого Бога і Спаса Нашого Ісуса Христа!