Новонародженого Христа славили колядками у храмі свв. мчч. Бориса і Гліба в Тернополі (відео)

Автор:

1У храмі свв. мчч. Бориса і Гліба, що на вулиці Білогірській у Тернополі, 7 січня після Божественної літургії відбувся концерт з нагоди свята Різдва Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа. Традиційні і маловідомі колядки, давні й нові віншування зі святом лунали у виконанні парафіяльного хору.

Різдвяний концерт у храмі свв. мчч. Бориса і Гліба – перше таке дійство, адже храм нещодавно збудований. Незважаючи на те, що хор створено зовсім недавно, його спів був злагоджений і професійний. До підготовки святкової програми хористи залучили і священнослужителів храму, і їхні родини.

У величне свято Різдва Христового парафіянам храму, духовенству єпархії і її керуючому архієпископу Тернопільському, Кременецькому і Бучацькому Нестору колядували й віншували протодиякон Юрій Коханський, диякон Андрій Вовк, хористи Віктор Смоляк, Зоряна Вовк, Оксана Скрипчук, Тетяна Шпорчук, дяк Святослав Костецький, о. Сергій Калинович та їмость Надія, настоятеля храму прот. Руслан Притула, їмость Людмила і їхній син Вадим.

“Нині таке життя, що свята нівелюються, ми потрохи втрачаємо традиції. Натомість підготовка до цього різдвяного концерту, та й саме святкове дійство згуртувало і хор, і парафіян загалом. Усі, кого ми просили долучитися до нього, радо погоджувалися. Думаю, концерт слухачам сподобався, свято вдалося. Сподіваюся, такі заходи у храмі стануть доброю традицією”, – зазначила хористка Зоряна Вовк.

По завершенні імпрези настоятель храму прот. Руслан Притула привітав усіх присутніх зі святом народження Спасителя світу, подякував хористам за чудовий концерт. Архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор привітав колядників і слухачів з Різдвом Христовим і поблагословив їх.

 

3

20170107_111024

img_0514

img_0493

img_0496

img_0504

img_0510

Більше фото на сторінці єпархії у соцмережі Facebook.