Напередодні свята Собору Архістратига Михаїла та інших небесних сил безплотних владика Нестор молився у Києві

Автор:

Напередодні свята Собору Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних, 20 листопада 2021 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Всенічне бдіння в кафедральному храмі Православної Церкви України – Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі. Його Блаженству співслужив зокрема архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор.

Разом із Предстоятелем помісної Української Православної Церкви також молилися митрополит Львівський Макарій, митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, митрополит Сімферопольський і Кримський Климент, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, архієпископ Житомирський і Поліський Володимир, архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Луганський і Старобільський Лаврентій, єпископ Одеський і Балтський Афанасій, єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій, всечесна братія Золотоверхої обителі та численне запрошене духовенство.

У поїздці до Києва тернопільського архієрея супроводжує завідувач єпархіальної канцелярії протоієрей Володимир Зубілевич.

За матеріалами пресслужби Київської Митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ).