На Всіх святих землі Української владика Нестор молився у Хмельницькому

21 червня 2020 року, в неділю другу по П’ятидесятниці, Всіх святих землі української, Високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський і Кременецький, молився у Хмельницькому.

На запрошення керуючого Хмельницькою єпархією митрополита Хмельницького і Кам’янець-Подільського Антонія тернопільський архієрей взяв участь у молитовному відзначенні престольного свята собору Всіх святих землі Української м. Хмельницького. Владику Нестора супроводжував завідувач єпархіальної канцелярії протоієрей Володимир Зубілевич.

На урочистості прибули архієреї з інших єпархій, щоб розділити радість храмового свята парафії Всіх Святих Землі Української, що у мкрн. Південно-Західний, настоятель – секретар Хмельницької єпархії протоієрей Володимир Марущак.

Богослужіння звершив митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній у співслужінні митрополита Переяславського і Вишневського Олександра, архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора, архієпископа Чернівецького і Хотинського Германа, єпископа Дунаєвецького Марка, а також духовенства Хмельницької та інших єпархій Православної Церкви України.

Після євангельського читання зі словом проповіді до вірних звернувся архієпископ Герман.

Святкове богослужіння закінчилося уставним многоліттям.

Фото зі сторінки у “Фейсбуці” митрополита Переяславського і Вишневського Олександра.