На Всіх святих землі Української архіпастир молився в храмі Різдва Христового в Тернополі

30 червня 2019 року, в 2-гу Неділю після П’ятидесятниці, Всіх святих землі Української, свято Чудотворної ікони Божої Матері «Тернопільської», до Кафедрального храму Різдва Христового м. Тернополя завітали гості з різних куточків України.

У цей святковий день Божественну літургію у храмі очолив митрополит Львівський Макарій у співслужінні архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора, архієпископа Житомирського і Поліського Володимира, архієпископа Тернопільського і Бучацького Тихона та численного духовенства з різних єпархії Православної Церкви України, повідомляє пресслужба Тернопільсько-Бучацької єпархії ПЦУ.

Під час літургії велика кількість дітей і дорослих приступили до Сповіді та Святого Причастя.

Після відпусту владика Макарій звернувся до присутніх зі словом проповіді.

Насамкінець архієпископ Тихон привітав усіх з величним святом та подякував усім за спільну святкову молитву. Особливі слова подяки владика Тихон висловив архіпастирям та побажавши їм опіки Пресвятої Богородиці подарував на пам’ять копії Чудотворної ікони Матері Божої «Тернопільської».

Також духовенство разом з вірянами урочистою ходою пройшли навколо Кафедрального храму з Чудотворною іконою Матері Божої «Тернопільської», яку несли воїни Національної гвардії України, та біля могили спочилого предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви Блаженнішого митрополита Мефодія (Кудрякова) відслужили заупокійну літію.

Після обходу перед іконою Покровительки міста Тернополя владиками був звершений молебень і помазано присутніх освяченим єлеєм.