У свято Преображення Господнього архіпастир молився у Скалаті

19 серпня 2020 року, у свято Преображення Господнього, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор з архіпастриським візитом відвідав Скалатське благочиння.

На запрошення Скалатського благочинного, настоятеля храму Всіх Святих м. Скалат Високопреосвященнійший владика освятив розписи храму і звершив у ньому Божественну літургію.

Його Високопреосвященству, крім настоятеля храму, співслужили секретар єпархії протоієрей Олексій Головацький, економ єпархії протоієрей Руслан Притула, завідувач єпархіальної канцелярії протоієрей Володимир Зубілевич.

Перед Літургією архієпископ Нестор звершив чин освячення розписів храму.

На малому вході архієрей вручив богослужбову нагороду настоятелю храму святих апостолів Петра і Павла с. Криве ієрею Богдану Борисюку – право носіння наперсного хреста.

Після Божественної літургії владика Нестор звернувся до присутніх у храмі з повчальним словом, привітав усіх з великим дванадесятим святом.

Наприкінці святкової відправи архієпископ Нестор прочитав молитви на освячення винограду та плодів, після чого окропив приношення вірян освяченою водою.

Храм на честь Всіх Святих у Скалаті, який православна громада міста споруджувала впродовж 15 років, було освячено 28 грудня 2014 року. Божественну літургію у новоосвяченому храмі разом з архієпископом Нестором звершували архієпископ Рівненський та Острозький Іларіон та єпископ Тернопільський та Теребовлянський Павло.

Більше фото – на сторінці єпархії у фейсбуці.