На Покрову архіпастир відслужив Літургію у Збаражі

14 жовтня 2020 року, в день свята Покрови Пресвятої Богородиці, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор із архіпастирським візитом відвідав Свято-Покровську парафію м. Збараж.

На запрошення настоятеля протоієрея Мирослава Ожибка Високопреосвященнійший владика звершив Божественну літургію в храмі Покрови Пресвятої Богородиці та освятив хрести на дзвіниці та каплиці.

Його Високопреосвященству, крім настоятеля храму, співслужили завідувач єпархіальної канцелярії протоієрей Володимир Зубілевич, секретар канцелярії протоієрей Сергій Росіцький та численне запрошене духовенство.

Після завершення Богослужіння владика Нестор привітав парафіян із престольним святом та звернувся до них із повчальним словом.

Свято Покрову Пресвятої Богородиці, яке Православна Церква відзначає традиційно 14 жовтня, заслуговує на особливу увагу з-поміж Богородичних свят церковного року. Сьогоднішнє свято вказує на важливу рису духовного материнства Діви Марії – милосердя. Сьогодні Церква звертається до Неї такими словами: “Пречиста Богородице! Ти для скорботних – велика заступниця, негайна помічнице, спасіння та опора людства, море ласки, джерело Божої мудрости, покров для світу”. А пізніше додає: “Тому покровом своєї милости покрий Церкву і ввесь народ”.

14 жовтня в Україні відзначають також День захисника України, День українського козацтва і День УПА.

Більше фото на сторінці єпархії у фейсбуці.